A CO NA TO NAŠI KLIENTI?

Ať už je naše spolupráce dlouhodobá, nebo se jedná pouze o malý projekt, nejdůležitější je spokojený zákazník. A co tedy o spolupráci s námi říkaji samotní klienti?

MONIKA ENDTOVÁ, jednatelka

 

 

"Když jsem poprvé holky oslovila, netušila jsem, jakou rychlostí stoupné návštěvnost na našich facebookových stránkách. Mnoho klientů k nám přijde a říká, že jen díky precizně udělaným stránkám vědí o naších novinkách. Spolupráci chci rozšířit a každopádně dlouhodobě udržet."

JITKA A DANIEL VLČKOVI, majitelé

 

"S firmou Time2Grow - Veronikou a Kateřinou jsme moc spokojeni. Obdivujeme na nich jejich nikdy nekončící smršť nápadů a houževnatost, stále nás posouvají kupředu a hlavně nás nenechávají stát na jednom místě. Za dobu spolupráce s nimi naše FB stránky dostaly úplně nový rozměr.."

 

RODINNÉ CENTRUM BUŠTĚHRADSKÝ PELÍŠEK

 

"Celý tým pracoval pro naši organizaci několik měsíců při navržení a vytváření našich nových webových stránek. Veronika s Kateřinou byly velice vstřícné a vždy profesionální. Snažily se nám ve všech ohledech a přáních vyhovět a provedly vše podle domluvených cílů. Vynikající spolupráce, musíme jen doporučit. Naše organizace byla s Time2grow nadmíru spokojena. Jednání ze stran týmu bylo vždy rychlé a komplexní. Naše nové webové stránky jsou tak díky nim naprosto dokonalé a snadno se upravují. Kateřině a Veronice velice děkujeme."

 

JOLANA RYPLOVÁ, cvičitelka

 

"Spolupráce s Katkou a Veronikou je naprosto dokonalá! V jejich snažení  je ohromná nápaditost, kreativita a profesionalita. Spolehnout se můžete na rychlé řešení problémů, snahu o vyhovění, ochotu, vstřícnost, velmi dobré vedení … Dlouho jsem se nesetkala s tak výbornou spoluprací jako při tvorbě a provozování mých FB stránek. Je vidět, že holky práci dělají s láskou a nadšením pro věc. Víc lidí s takovým přístupem!!"

 

Time2grow, Reed, správa sociálních sítí, webové stránky, letáky, grafika, roll-up, tvorba letáků, tvorba vizitek, facebook, Kateřina Reed, Veronika Reed, Time2grow, Reed, správa sociálních sítí, webové stránky, letáky, grafika, roll-up, tvorba letáků, tvorba vizitek, facebook, Kateřina Reed, Veronika Reed, Time2grow, Reed, správa sociálních sítí, webové stránky, letáky, grafika, roll-up, tvorba letáků, tvorba vizitek, facebook, Kateřina Reed, Veronika Reed, Time2grow, Reed, správa sociálních sítí, webové stránky, letáky, grafika, roll-up, tvorba letáků, tvorba vizitek, facebook, Kateřina Reed, Veronika ReedTime2grow, Reed, správa sociálních sítí, webové stránky, letáky, grafika, roll-up, tvorba letáků, tvorba vizitek, facebook, Kateřina Reed, Veronika Reed, Time2grow, Reed

TIME2GROW.CZ

 

Jungmannova 102

Unhošť 273 51

IČ: 951161

+420777570347

+420730771778

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright @ Time2grow.cz