TIME2GROW.CZ


Jungmannova 102

Unhošť 273 51

IČ: 951161


info@time2grow.cz

+420777570347

+420730771778

A CO NA TO NAŠI KLIENTI?

Ať už je naše spolupráce dlouhodobá, nebo se jedná pouze o malý projekt, nejdůležitější je spokojený zákazník. A co tedy o spolupráci s námi říkaji samotní klienti?

MONIKA ENDTOVÁ, jednatelka"Když jsem poprvé holky oslovila, netušila jsem, jakou rychlostí stoupné návštěvnost na našich facebookových stránkách. Mnoho klientů k nám přijde a říká, že jen díky precizně udělaným stránkám vědí o naších novinkách. Spolupráci chci rozšířit a každopádně dlouhodobě udržet."


www.svestkoviczahradnictvi.cz

JITKA A DANIEL VLČKOVI, majitelé


"S firmou Time2Grow - Veronikou a Kateřinou jsme moc spokojeni. Obdivujeme na nich jejich nikdy nekončící smršť nápadů a houževnatost, stále nás posouvají kupředu a hlavně nás nenechávají stát na jednom místě. Za dobu spolupráce s nimi naše FB stránky dostaly úplně nový rozměr.."


www.adventuregolf.cz

www.czechadventuregolf.com

RODINNÉ CENTRUM BUŠTĚHRADSKÝ PELÍŠEK


"Celý tým pracoval pro naši organizaci několik měsíců při navržení a vytváření našich nových webových stránek. Veronika s Kateřinou byly velice vstřícné a vždy profesionální. Snažily se nám ve všech ohledech a přáních vyhovět a provedly vše podle domluvených cílů. Vynikající spolupráce, musíme jen doporučit. Naše organizace byla s Time2grow nadmíru spokojena. Jednání ze stran týmu bylo vždy rychlé a komplexní. Naše nové webové stránky jsou tak díky nim naprosto dokonalé a snadno se upravují. Kateřině a Veronice velice děkujeme."


www.rcpelisek.cz

JOLANA RYPLOVÁ, cvičitelka


"Spolupráce s Katkou a Veronikou je naprosto dokonalá! V jejich snažení  je ohromná nápaditost, kreativita a profesionalita. Spolehnout se můžete na rychlé řešení problémů, snahu o vyhovění, ochotu, vstřícnost, velmi dobré vedení … Dlouho jsem se nesetkala s tak výbornou spoluprací jako při tvorbě a provozování mých FB stránek. Je vidět, že holky práci dělají s láskou a nadšením pro věc. Víc lidí s takovým přístupem!!"


www.obnovakondice.cz

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright @ Time2grow.cz